46. OLAĞAN GENEL KURULUMUZLA İLGİLİ DUYURU

Değerli Üyelerimiz,

46. Olağan Genel Kurulumuzun takvim ve gündemi açıklanmıştır. 18 Mart 2018 tarihinde yapılacak toplantıda çoğunluk sağlanamaması halinde, 25 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek genel kurulumuza yaklaşık bir aylık süre bulunmaktadır. 


Bugüne kadar iki değerli üyemiz Derneğimizin yönetimine aday olacaklarını ilan etmişlerdir. Mevcut Genel Başkanımız Sayın Erdal Eren ile “Yetiştik Çünkü Biz” grubunun adayı Sayın Dinçer Demirkent Derneğimizin yönetimine adaydır. Önümüzdeki günlerde yeni adaylıkların olmaması halinde seçimlere bu iki adayın listeleri ile gidilecektir.

Adayların özgeçmişlerine, seçim bildirgelerine, yaptıkları ve yapacakları toplantılara ilişkin bilgi ve yazışmalara oluşturdukları facebook sayfaları ile twitter hesaplarından ulaşmak mümkündür.

Bununla birlikte, yönetime aday grupların tüm üyelerimize iletmek istedikleri bir mesajlarının olması halinde, bu mesajlar her zaman yapılageldiği üzere eşit koşullarda ve değerli üyelerimizin e-mail trafiğini fazla yoğunlaştırmamaya da özen göstererek üye veri tabanımız üzerinden sizlere iletilebilecektir.

Aday olan grupların Sosyal Tesislerimizde yapmak istedikleri etkinliklere yönelik taleplerinde uygun zaman ve yer ayarlanması için Derneğimiz desteğe hazırdır.

Genel Kurula katılımınızı bekler, saygılar sunarız.

 

Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu