GELENEKSEL MÜLKİYE BALOSU

Kıymetli Mülkiyeliler,

Mektebin koridorlarında başlayan dostluklarımız araya yılların ve yolların girmesiyle hatırladıkça yüzümüzü güldüren, hasretle iç çektiren anılara dönüşüyor. Memleketin dört bir yanında özveriyle iş gören Mülkiyeliler ise ancak özel günlerde bir araya gelebiliyor.

4 Aralık, bizleri ortak bir ülküyle bir araya getiren Mektebimizin kuruluş yıldönümü olması sebebiyle bu günlerin en özeli. Mülkiye camiası, tarihi ve geleneği en güçlü topluluklardan biridir. Varlığımızı güçlendiren ve sürdüren sahip olduğumuz birikimi nesilden nesle aktarmak ve büyütmektir.

Mektebimizin 159’uncu, Birliğimizin 72’nci yıldönümünü idrak ettiğimiz bu yıl, birçok kuşaktan Mülkiyeli ile bir arada olmak, anılarımızı tazelemek ve yeni anılar biriktirmek üzere tertip ettiğimiz Geleneksel Mülkiye Balosu’na davetlisiniz.

Katılımlarınızdan memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla,
Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu

Geleneksel Mülkiye Balosu
8 Aralık 2018
19:00 Kokteyl
19:45 Balo
Davetiye Bedeli: 200 TL

Yer: Dafne Hotel / Balgat Mahallesi, 7 1545 Sokak Karakusunlar Mahallesi, 06530 Çankaya/Ankara

Balo davetiyelerini Genel Merkezimize bizzat gelerek temin edebilirsiniz.

Genel Merkezimize gelme olanağı olmayanlara ise, Mülkiyeliler Birliği Derneği Mülkiye Yayıncılık İşletmesi Ziraat Bankası Başkent Şubesi TR86 0001 0016 8360 5783 9450 04 IBAN numaralı hesabına davetiye bedelinin yatırıldığını gösteren dekontu posta ya da e-posta ile iletmeleri halinde davetiye yerine geçen teyit mesajı iletilecektir.

Banka hesabına para yatıran konuklarımızın isimlerini, yatırdıkları tutarları ve basılı davetiye istedikleri takdirde açık adreslerini telefon, faks ya da e-posta ile Mülkiyeliler Birliğine bildirmeleri, olası yanlışlıkların önlenmesini sağlayacaktır.

İletişim Bilgileri
Aysun SARIKAYA
Tel: 0312 418 55 72
e-posta: mulkiye@mulkiye.org.tr