SOSYAL TESİSLERİMİZ İLE DERNEK VE VAKIF FAALİYETLERİ HAKKINDA

Değerli Mülkiyeliler,

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen Covid-19 hastalığı nedeniyle ülkemizde çeşitli önlemler alınmaya devam etmektedir. Gerek 16.03.2020 tarihli İçişleri Bakanlığı genelgesi gerekse üyelerimiz ve misafirlerimiz başta olmak üzere toplum sağlığına karşı taşıdığımız sorumluluk gereği Mülkiyeliler Birliği Ayhan Açıkalın Sosyal Tesisleri 17.03.2020 tarihi itibariyle hizmete kapatılmıştır. Sosyal tesislerimizde çalışan emekçilerimiz de aynı tarih itibariyle idari izne ayrılmıştır.

Ayrıca Derneğimiz ve Vakfımız bünyesinde yıllardır emek veren çalışanlarımıza da bu kapsamda idari izin verilmiştir. Ancak Derneğimize ulaşmak isteyen üyelerimiz için 0312 418 55 72 ve 0312 418 82 98 nolu telefonlarımız en kısa sürede çalışanlarımıza yönlendirilecek ve üyelerimizle iletişimimiz devam edecektir. Özellikle belirtmek isteriz ki üyelerimiz, mulkiye@mulkiye.org.tr mail adresinden bizlere hızla ulaşabilme imkanına sahip olacaktır.

Değerli üyelerimiz,

Bu zor dönemi hep birlikte sağlıklı biçimde atlatabilmek için üzerimize düşen sorumluluğu azami biçimde yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz.

Böylesi bir dönemde bireysel mesafelenmenin önemi kadar sosyal dayanışmanın da hayati olduğunu düşünüyoruz. Dayanışma ve desteğimize ihtiyaç duyan tüm Mülkiyelilerin bizlere ulaşması durumunda, şubelerimizle birlikte üyelerimizin yanında olacağımız bilinmelidir.

Aidatlarınızla Birliğimize vereceğiniz desteğin sembolik bir dayanışmanın ötesine geçeceğini de bilmenizi isteriz.

Neşenizin ve umudunuzun eksilmediği, sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla.

Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu