ÜYELERİMİZE ZORUNLU BİR AÇIKLAMA

Değerli Mülkiyeliler,

Son dönemde, fakültemiz öğrencilerine burs verileceği gerekçesi ile üyelerimiz ve mezunlarımızdan çeşitli biçimlerde para toplanıldığı bilgisi tarafımıza aktarılmış, derneğimiz tüzel kişiliğini zan altında bırakan söylentiler üretildiği yönünde şikayetler iletilmiştir.

Elbette ki üyelerimiz iyi niyetli girişimleriyle derneğimizle ve öğrencilerimizle her türlü dayanışmayı örgütlemektedir. Ancak, sizlerin de bildiği üzere vakfımız ve derneğimiz tarafından oluşturulan burs fonu, vakfımızın ve derneğimizin resmi banka hesapları üzerinden yürütülmektedir. Bugüne kadar Mülkiyeliler Birliği tarafından yürütülen kampanyalar ve bilgimiz dahilinde gerçekleştirilen etkinlikler dışında, resmi hesaplarımıza aktarılmış herhangi bir tutar bulunmamaktadır.

Mülkiyeliler Birliği adına yapılan her türlü çağrı, sosyal medyadaki resmi hesaplarımızdan, e-mail adresimizden ve resmi web sayfamızdan duyurulmaktadır. Web sayfamızdan, resmi sosyal medya hesaplarımızdan ve e-mail adresimizden sizlere duyurulmayan, bazı platformlarda “Mülkiye” adı çeşitli biçimlerde kullanılarak oluşturulan ticari girişimlerin Birliğimizle ilgisi olmadığını, bu girişimler karşısında Mülkiyeliler Birliği’nin yasal haklarını gözeteceğimizi bilgilerinize sunarız.

Üçüncü kişiler tarafından yapılan çağrıların, iyi niyetli dahi olsa ilgili kişileri bağladığını kurumsal sorumluluğumuz gereği sizlere hatırlatmak isteriz.

Duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu

 

Mülkiyeliler Birliği Resmi İletişim Kanalları

mulkiye.org.tr

mulkiye@mulkiye.org.tr

facebook.com/mulkiyelilerbirligi

twitter.com/mulkiyeliler

instagram.com/mulkiyelilerbirligi