GENEL BAŞKANLAR

Hasan Şükrü ADAL 04.01.1947 – 08.01.1950
İhsan OLGUN 09.01.1950 – 14.10.1950
Azmi SEYHAN 15.10.1950 – 06.01.1951
Hulki ALİSBAH 07.01.1951 – 25.01.1953
Nef’i KORÜREK 26.01.1953 – 17.04.1956
Bedri OSKAY 18.04.1956 – 01.02.1959
Semih BEŞKARDEŞ 02.02.1959 – 27.09.1959
Orhan SEFERCİOĞLU 28.09.1959 – 02.03.1960
Mazhar LEVENDOĞLU 04.03.1960 – 24.07.1960
Semih BEŞKARDEŞ 25.07.1960 – 03.09.1961
Alpaslan KAYAN 04.09.1961 – 03.02.1963
Sırrı KIRCALI 04.02.1963 – 01.07.1965
Ayhan AÇIKALIN 01.07.1965 – 24.02.1980
Güngör AYDIN 25.02.1980 – 29.01.1984
Cevat GERAY 30.01.1984 – 09.02.1986
Alper AKTAN 10.02.1986 – 24.02.1990
Alpaslan IŞIKLI 02.03.1990 – 13.02.1994
Arslan KAYA 16.02.1994 – 15.02.1996
Alper AKTAN 15.02.1996 – 18.02.1998
Mehmet S.KESİMOĞLU 18.02.1998 – 07.02.2000
Füsun ÇİÇEKOĞLU 08.02.2000 – 15.02.2004
Ali ÇOLAK 16.02.2004 – 21.03.2010
İhsan FEYZİBEYOĞLU 22.03.2010 – 25.03.2012
Sevilay ÇELENK 25.03.2012 – 16.03.2014
Erdal EREN 16.03.2014 – 25.03.2018