NAKKAŞTEPE SOSYAL TESİSLERİ

Nakkaştepe Sosyal Tesisleri

Değerli Mülkiyeliler,Sizlerle sevindirici bir haberi paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bildiğiniz üzere, Birliğimizin geleceğine önemli katkılar sunacak İstanbul Nakkaştepe Projesi, rantçı politikalarla elimizden alınmak istenmiş, geçmiş dönemlerdeki yönetimlerimizin emek ve çabalarıyla bir hukuk mücadelesine dönüşmüştü.Yönetime geldiğimiz günden itibaren, İstanbul Şubemizle birlikte taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle tüm süreçlerin lehimize sonuçlanması için konunun hassasiyetine uygun şekilde, sabırla hareket ettik.Sevinçle belirtmek isteriz ki yargı kararları lehimize sonuçlandı, inşaat ruhsatı alındı ve hukuki süreç sonuçlandı. Nakkaştepe’yi bugüne kadar Mülkiyeliler Birliği yönetimleri olarak verdiğimiz mücadelelerle koruduk.Şüphesiz, böylesine uzun ve önemli bir süreç ciddi emek ve çabaların sonucuyla mümkün oldu. Bu kapsamda başta İstanbul Şubemizin yönetim kurulları olmak üzere, Genel Merkezimizin geçmiş dönemlerdeki yönetim kurulu üyelerine, desteğini her daim hissettiren şube başkanlarımıza ve üyelerimize teşekkür ederiz.Nakkaştepe Sosyal Tesisimizin açılışını en yakın zamanda yapacağımızı ve siz değerli üyelerimizin hizmetine sunacağımızı duyururuz.Saygılarımızla,Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu

Gepostet von Mülkiyeliler Birliği Genel Merkezi am Donnerstag, 30. Januar 2020

 

Değerli Mülkiyeliler,

Sizlerle sevindirici bir haberi paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bildiğiniz üzere, Birliğimizin geleceğine önemli katkılar sunacak İstanbul Nakkaştepe Projesi, rantçı politikalarla elimizden alınmak istenmiş, geçmiş dönemlerdeki yönetimlerimizin emek ve çabalarıyla bir hukuk mücadelesine dönüşmüştü.

Yönetime geldiğimiz günden itibaren, İstanbul Şubemizle birlikte taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle tüm süreçlerin lehimize sonuçlanması için konunun hassasiyetine uygun şekilde, sabırla hareket ettik.

Sevinçle belirtmek isteriz ki yargı kararları lehimize sonuçlandı, inşaat ruhsatı alındı ve hukuki süreç sonuçlandı. Nakkaştepe’yi bugüne kadar Mülkiyeliler Birliği yönetimleri olarak verdiğimiz mücadelelerle koruduk.

Şüphesiz, böylesine uzun ve önemli bir süreç ciddi emek ve çabaların sonucuyla mümkün oldu. Bu kapsamda başta İstanbul Şubemizin yönetim kurulları olmak üzere, Genel Merkezimizin geçmiş dönemlerdeki yönetim kurulu üyelerine, desteğini her daim hissettiren şube başkanlarımıza ve üyelerimize teşekkür ederiz.

Nakkaştepe Sosyal Tesisimizin açılışını en yakın zamanda yapacağımızı ve siz değerli üyelerimizin hizmetine sunacağımızı duyururuz.

Saygılarımızla,

Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu