47. OLAĞAN GENEL KURULUN ERTELENMESİ HAKKINDA

Değerli üyelerimiz,

Daha önce sizlerle paylaştığımız duyuru çerçevesinde 47. Olağan Genel Kurulumuz, yeterli çoğunluk aranarak 27 Mart 2021 tarihinde Genel Merkezimizde yapılmış, fakat yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 4 Nisan 2021 tarihinde çoğunluk aranmaksızın toplanması üzere hazırlıklara başlanmıştı.

Covid-19 salgını nedeniyle bir yılı aşkındır gerçekleştiremediğimiz 47. Olağan Genel Kurulumuzu, Türkiye genelinde artan vaka sayıları üzerine yayınlanan İçişleri Bakanlığı Genelgesi üzerine bir kez daha ertelemek durumundayız.

29 Mart 2021 günü toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar doğrultusunda İçişleri Bakanlığı’nın 81 İl Valiliğine gönderdiği “Tedbirlerin Gözden Geçirilmesi” konulu genelgesi ile Ankara’nın konumu, çok yüksek risk grubundaki iller kategorisine yükseltilmiştir. Bu risk grubundaki illerde, hafta sonu sokağa çıkma yasakları başladığından Genel Kurulumuzun yapılması imkansız hale gelmiştir.

Bu kapsamda 47. Olağan Genel Kurulumuzun sağlıklı bir ortamda yapılabilmesi için gelişmeleri yakından takip edecek ve sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

Saygılarımızla,

Mülkiyeliler Birliği Derneği Yönetim Kurulu