Değerli Mülkiyeliler,
Antalya, Bodrum, Bursa, Datça, İstanbul, İzmir, Kayseri, Mersin ve Samsun şubelerimiz olağan genel kurullarını tamamlayarak yeni yönetim ve denetim kurullarını oluşturdular.
Geçtiğimiz iki yıl boyunca şube yönetimlerinde görev yapan arkadaşlarımıza ve Şubelerimizin genel kurullarına katılarak destek ve katkılarını esirgemeyen üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyor, şube yönetim ile şube denetim kurulu asıl ve yedek üyeliklerine yeni seçilen arkadaşlarımızı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyoruz.
Saygılarımızla,
Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu
2014-2016 ARASI GÖREV YAPACAK ŞUBE YÖNETİM VE DENETİM KURULLARI
ANTALYA ŞUBE
Yönetim Kurulu
1- Ali Sinan İnan
2- Gözde Yirmibeşoğlu
3- Doğuş Erdoğan
4- Server Seçer
5- Mahmut Duran
Yönetim Kurulu Yedek
1- Ramazan İzol
2- Ayşegül Ateş
3- M. Necil Nedimoğlu
4- Eda Seçkin
5- Mehmet Cingöz
Denetim Kurulu
1- Türkan Canay
2- Erol İşbilir
3- Mehmet Hanefi Bayram
Denetim Kurulu Yedek
1- Avni Yıldız
2- Şefik Diler
3- Faruk Ataay
BODRUM ŞUBE
Yönetim Kurulu
1- Leyla Yücel
2- Ali Cemal Ünen
3- Cumhur Tülay Vargı
4- Nimet Adalalı Oğuztüzün
5- Güler Kayahan
Yönetim Kurulu Yedek
1- Ruhi Mahir Erdem
2- Mehmet Botan Günöz
Denetim Kurulu
1- Hasan Zümreoğlu
2- Bülent Soylan
3- Firuz Demir Yaşamış
Denetim Kurulu Yedek
1- Birsen Zümreoğlu
2- Ahmet Kabiloğlu
3- Mehmet Oktay Aktamur
BURSA ŞUBE
Yönetim Kurulu
1- Naci Damar
2- Fatih Sivri
3- Nalan Ölmezoğulları
4- Kıvanç Varol
5- Erdem Şermeter
Yönetim Kurulu Yedek
1- Yalçın Yalçınkaya
2- Doğan Taşfiliz
3- Haluk Bahar
4- Şener Şenyürek
5- Levent Kutluözen
Denetim Kurulu
1- Rasim Çalışkan
2- Çetin Tokat
3- Naci Aşıroğlu
Denetim Kurulu Yedek
1- Seracettin Özağaç
2- Tayfun Beşe
3- Tayyar Akçay
DATÇA ŞUBE
Yönetim Kurulu
1- Aydın Erdoğan
2- Erdoğan Varol
3- Ertunç Karman
4- Hamdiye Dinç Arı
5- Lokman Ölgün
Yönetim Kurulu Yedek
1- Aslan Eren
2- Heyezan Halise Şahin
3- Osman Deniz Arı
4- Müesser Yazaroğlu
5- Lale Edgüer
Denetim Kurulu
1- Cumhur Yıldırım
2- Mustafa Özsönmez
3- Ayşe Yüksel
Denetim Kurulu Yedek
1- Ayla Sayın
2- Yusuf Ziya Şahin
3- Sadık Metin Boyacıoğlu
İSTANBUL ŞUBE
Yönetim Kurulu
1- Ahmet Müfit Erkarakaş
2- Haluk Yurtkuran
3- Gazi Turgay Özmansur
4- Şimal Konanç
5- Ahmet Akcan
Yönetim Kurulu Yedek
1- Demet Angın
2- Abdullah Gökşin Teker
3- Canan Taşkın
4- Beyza Yıldırım
5- Zehra Kocabey
Denetim Kurulu
1- Kenan Özsaraç
2- Fikret Yakar
3- Ali Ergin Şahin
Denetim Kurulu Yedek
1- Oğuz Bulut
2- Ceren Bektaş
3- Işın Ecemiş Seçkin
İZMİR ŞUBE
Yönetim Kurulu
1- Tuncay Yeşilbaş
2- Remzi Gür
3- Medeni Çetin
4- Gülay Toptaş
5- Ebru Kulalıoğlu
Yönetim Kurulu Yedek
1- Devrim Elman
2- Sedef Varım
3- Duygu Şengül
4- Hanife Serter
5- Emin Yıldırım
Denetim Kurulu
1- Cumhur Güven Taşbaşı
2- Bahri Keçebaş
3- Barış Uludağ
Denetim Kurulu Yedek
1- Aysel Bellek
2- Güneş Balaman
3- Recep Kaya
KAYSERİ ŞUBE
Ayrıca Bildirilecek
MERSİN ŞUBE
Yönetim Kurulu
1- Celalettin Çıplak
2- Naci Menteş
3- Onat Angı
4- Mürvet İldas
5- Cemile Asker
Yönetim Kurulu Yedek
1- Saim Tınaztepe
2- Ender Özbek
3- Efe Erzin
4- Ufuk Kuzucu
5- Şahabettin Doğan
Denetim Kurulu
1- M. Süha Soyupak
2- Burak Hancıoğlu
3- Ergin Gürgener
Denetim Kurulu Yedek
1- Çelik Cesuroğlu
2- Betül Barbur
3- Harun Elgin
SAMSUN ŞUBE
Ayrıca Bildirilecek