AÇIK HAVA FİLM GÖSTERİMİ: 3 KISA FİLM 1 UZUN GECE VE SÖYLEŞİ

Açık Hava Film Gösterimleri 17 Eylül 2023 Pazar akşamı saat 19.30’da 3 Kısa Film 1 Uzun Gece gösterimiyle Mülkiyeliler Birliği bahçesinde devam ediyor.

Yönetmen, tiyatro oyuncusu, oyun yazarı ve seslendirme sanatçısı İlker Köklük tarafından çekilmiş ve çeşitli seçkilerde yer almış 3 kısa filmi beraber izleyeceğiz. Her filmden sonra filmin hikayesine ve çekim aşamalarına dair yönetmen katılımıyla kısa söyleşiler gerçekleştireceğiz.


Katılımlarınızı bekleriz.


Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu

*Filmler Türkçe altyazılıdır. Gösterim programında hava durumu ve benzeri koşullara göre değişiklik yapılabilir. Gösterim açık havada gerçekleşeceği için izleyicilerin hava koşullarına göre giyinmeleri tavsiye edilir. Gösterimler ücretsizdir.

3 Kısa Film 1 Uzun Gece

 

İş – The Work (2015)
Senarist ve yönetmen: İlker Köklük
Görüntü yönetmeni: Özgür Nehir

Adam işsizdir. Gazete ilanları üzerinden iş ararken yolu bir karıncayla kesişir.

Seçim – The Choice (2016)
Senarist ve yönetmen: İlker Köklük
Görüntü Yönetmeni: Murat Bayramoğlu

Volkan New York’ta yaşayan bir göçmendir. Başkanlık seçimlerini takip ederken tüm birikimini elinden alan kanser tedavisinde son aşamaya gelmiştir ve iki seçim yapmak durumundadır.

Konsensüs – Consensus (2020)
Senarist ve yönetmen: İlker Köklük
Görüntü Yönetmeni: Murat Vanlı

Koray, Mehmet ve Burak üyesi oldukları çek senet mafyasının lideri olan Samet’in, çeteyi sadece kendi kararları ile yönetmesinden ve onların hiç fikrini almamasından şikayetçidirler.  Bu duruma son vermek ve artık alınan kararlarda kendi sözlerinin de dikkate alınmasını sağlamak için Samet’e baskı yapmaya karar verirler.