BURS KAMPANYAMIZA DESTEK VEREN ÜYELERİMİZE VE DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ

Değerli Mülkiyeliler ve Mülkiye Dostları,

“Mülkiye 100 Güldürüyor” diyerek başlattığımız burs kampanyamız kapsamında sizlerden gelen destek ile Fakültemizde öğrenim gören 75 öğrenciye 6 aylık 300’er TL burs verecek olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Hatırlayacağınız üzere kampanyamızı sizlerle paylaşırken 100 öğrenciye 10 ay süresince 500’er TL burs vermeyi hedeflediğimizi ifade etmiştik. Her ne kadar bu iddiamızı tam anlamıyla gerçekleştirememiş olsak da sizlerden gelen destekle burs verdiğimiz öğrenci sayısını ve burs tutarımızı arttırabilmiş bulunmaktayız.

Ayrıca bu yıl, Birliğimizin kuşaklar arası dayanışma ve sahip olduğu birikimi aktarma işlevine örnek gelişmeler yaşadığımızı da sevinçle belirtiriz. Bu kapsamda, 50. mezuniyet yılını kutlayan 1968 mezunlarımızın burs fonumuza ciddi bir destek sunduğunu, bununla birlikte aramızdan ayrılan hocamız ve eski dekanımız Cevat Geray ile yaşamı boyunca sergilediği örnek duruşuyla bilinen Oktay Etiman’ın anısına da burs vereceğimizi bilmenizi isteriz.

Mülkiyeliler Birliği olarak, kampanyamızın dışında sizlerle bir gerçeği paylaşmak isteriz. Fakültemiz öğrencileri, her zamankinden daha fazla bizlerin dayanışmasına ihtiyaç duyuyor. Bizler bu gerçekten hareketle, Birliğimizin geleceği olarak gördüğümüz öğrencilerimizin yarınlarımıza umut olabilmeleri için gücümüz ve imkanlarımız doğrultusunda tüm desteği sunacağız.

Bizleri bu hedefimize yaklaştıran sizlere katkılarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Birliğimizle umut olmayı sürdüreceğiz.

Saygılarımızla

Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu