MÜLKİYE 160. YIL RESEPSİYONU

Değerli Mülkiyeliler,

Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olan, kurumsal gücünü, değerlerini ve birikimini zorluklara rağmen korumasını bilen Mektebimizin kuruluşunun 160. yılını kutluyoruz. Ülkemizin birikimlerinin ortadan kaldırıldığı, kurumlarının içinin boşaltıldığı bir süreçte Mülkiyelilerden oluşan topluluğumuz her zamanki gibi geçmişine ve geleceğine coşkuyla sahip çıkıyor.

Bizler biliyoruz ve inanıyoruz ki Fakültemizin tasfiye süreci başladığından beri Mülkiye topluluğunun gösterdiği, göstermekte olduğu duyarlık, destek ve dayanışma geleceği de kuracak. Mülkiye’nin eski görkemli günlerinden bugüne taşınan akademik-demokratik geleneğin; öğrencileriyle, öğretim üyeleriyle ve mezunlarıyla yarattığı değerlerin geleceğe ilişkin kurucu önemini kavrayan her mezunumuzun, hep bir ağızdan söyleyeceği gibi: Yetiştik Çünkü Biz!

4 Aralık 2019 Çarşamba günü kuruluşumuzun 160. yılını neşeyle ve coşkuyla kutlayacağız. Bütün mezunlarımızı, hocalarımızı, öğrencilerimizi, Fakültemiz çalışanlarını 160. Yıl neşesini ve coşkusunu paylaşmaya Mülkiyeliler Birliği’ne çağırıyoruz.

Saygılarımızla,

Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu

Yer: Mülkiyeliler Birliği Genel Merkezi
Tarih: 4 Aralık 2019, Çarşamba
Saat: 18:30 – 21:00