MÜLKİYE ÖĞRENCİLERİ İÇİN STAJ DUYURUSU

Sevgili Siyasal Bilgiler Fakültesi – Mülkiye Öğrencileri,

Derneğimiz ile Tez-Koop-İş Sendikası arasında 2022 yılında, Fakültemiz öğrencilerinin staj görmesine yönelik bir protokol imzalanmıştı. Temmuz 2023 sonu itibariyle, üç staj döneminde 9 öğrencimiz stajını tamamlamış olacaktır.

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (ÇEEİ) Bölümü öğrencilerimiz başta olmak üzere Fakülte öğrencilerimizin üç ay süre ile Tez-Koop-İş Sendikası bünyesinde staj görmesini, sendikanın farklı birimlerinde bilgi ve becerilerini geliştirmesini amaçlayan protokol kapsamında öğrencilerimizin sendikal çalışma ortamına ilişkin deneyimlerini arttırma imkanını sunabilmekten mutluluk duyuyoruz.

Yeni staj dönemi Ağustos 2023 başında başlayacak ve Ekim 2023 sonunda sona erecektir. 3 öğrencimizin staj yapmak üzere seçileceği mülakatlar 10 Temmuz 2023 tarihinde gerçekleşecektir. Protokol çerçevesinde staj imkanından yararlanmak isteyen öğrencilerimiz 7 Temmuz 2023 tarihine kadar [email protected] adresine, konu başlığı “Staj Başvurusu” olan, ad/soyad ve bölüm/sınıf bilgileri ile neden staj yapmak istediklerine dair 100-200 kelime aralığında yazılmış bir başvuru notunu içeren bir e-posta göndererek başvurularını yapabilir.

Başvurularınızı bekler, sağlıklı bir yaz dönemi geçirmenizi dileriz.

Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu