MÜLKİYE ÖĞRENCİLERİ İÇİN STAJ DUYURUSU

Sevgili Siyasal Bilgiler Fakültesi – Mülkiye Öğrencileri,

Derneğimiz ile Tez-Koop-İş Sendikası arasında 2022 yılında, Fakültemiz öğrencilerinin staj görmesine yönelik bir protokol imzalanmıştı. Nisan 2024 sonu itibariyle, altı staj döneminde 18 öğrencimiz stajını tamamlamış olacaktır.

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (ÇEEİ) Bölümü öğrencilerimiz başta olmak üzere Fakülte öğrencilerimizin üç ay süre ile Tez-Koop-İş Sendikası bünyesinde staj görmesini, sendikanın farklı birimlerinde bilgi ve becerilerini geliştirmesini amaçlayan protokol kapsamında öğrencilerimizin sendikal çalışma ortamına ilişkin deneyimlerini arttırma imkanını sunabilmekten mutluluk duyuyoruz.

Yeni staj dönemi Mayıs ayında başlayacaktır. Protokol çerçevesinde staj imkanından yararlanmak isteyen öğrencilerimiz 22 Nisan 2024 Pazartesi günü mesai bitimine kadar [email protected] adresine, konu başlığı “Staj Başvurusu” olan, ad/soyad ve bölüm/sınıf bilgileri ile neden staj yapmak istediklerine dair 100-200 kelime aralığında yazılmış bir başvuru notunu içeren bir e-posta göndererek başvurularını yapabilir.

Başvurularınızı bekler, başarılı ve sağlıklı bir eğitim-öğretim dönemi geçirmenizi dileriz.

Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu