MÜLKİYE ÖĞRENCİLERİ İÇİN STAJ DUYURUSU

Sevgili Siyasal Bilgiler Fakültesi – Mülkiye Öğrencileri

Derneğimiz ile Tez-Koop-İş Sendikası arasında Fakültemiz öğrencilerinin staj görmesine yönelik bir protokol imzalanmıştır.

Fakültemiz Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (ÇEEİ) Bölümü 4. sınıf öğrencilerimiz başta olmak üzere her yıl 10 fakülte öğrencimizin üç ay süre ile Tez-Koop-İş Sendikası bünyesinde staj görmesini, sendikanın farklı birimlerinde bilgi ve becerilerini geliştirmesini amaçlayan protokol kapsamında öğrencilerimizin sendikal çalışma ortamına ilişkin deneyimlerini arttırma imkanını sunabilmekten mutluluk duyuyoruz. Yaptığımız protokolün hem öğrencilerimize hem de sendikal alana katkı sunacağına inanıyoruz.

Staj dönemi Kasım 2022 döneminde başlayacak olup mülakatlar 24-28 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Protokol çerçevesinde staj imkanından yararlanmak isteyen öğrencilerimiz 14 Ekim 2022 tarihine kadar [email protected] adresine, konu başlığı “Staj Başvurusu” olan, ad/soyad ve bölüm/sınıf bilgileri ile neden staj yapmak istediklerine dair 100-200 kelime aralığında yazılmış bir başvuru notunu içeren bir e-posta göndererek başvurularını yapabilir.

Başvurularınızı bekler, başarılı ve sağlıklı bir eğitim-öğretim dönemi geçirmenizi dileriz.

Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu