MÜLKİYE SANAT BULUŞMALARI – III

Mülkiyeliler Birliği, Mektebimizin kuruluşunun 160. yılında mezun ve öğrenci her kuşaktan Mülkiyeliyi sanat çevresinde buluşturuyor. Mülkiye Sanat Buluşmaları‘nın üçüncüsünde Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserine gideceğiz.

Sanat çevresinde gerçekleşecek bu kuşaklar arası buluşmayı mümkün kılmak için mezunlarımızdan öğrencilerimiz için askıya bilet bırakmasını rica ediyoruz. Mezunlarımız kendileri için bilet alırken öğrencilerimiz için de bilet alabilir, etkinliğe katılamayacak mezunlarımız da öğrencilerimizin bu etkinliğe katılmalarına katkı sunabilirler.*

7 Şubat 2020 Cuma günü saat 20:00’de CSO Konser Salonu‘nda gerçekleşecek etkinlik biletlerini 03124185572 nolu telefondan rezerve ettikten sonra Mülkiyeliler Birliği Genel Merkezi’ne bizzat gelerek teslim alabilirsiniz.

*Öğrencilerimiz askıdan bilet taleplerini Mülkiyeliler Birliği Genel Merkezi’ni arayarak iletebilirler. Askıya bırakılan biletler, bilet talebinde bulunan öğrencilerimize ücretsiz olarak teslim edilecektir. Askıya bilet bırakmak isteyip Genel Merkezimize gelme olanağı bulunmayanlara, Mülkiyeliler Birliği Derneği Mülkiye Yayıncılık İşletmesi’nin Ziraat Bankası Başkent Şubesi TR86 0001 0016 8360 5783 9450 04 IBAN numaralı hesabına bilet bedelinin yatırıldığını gösteren dekontu mulkiye@mulkiye.org.tr adresine e-posta ile iletmeleri halinde teyit mesajı iletilecektir.

İbrahim Yazıcı Şef
Özgür Aydın Piyano

Robert Schumann
Piyano Konçertosu, Op.54, La Minör
Ludwig Van Beethoven
5.Senfoni, Op.67, Do Minör

Bilet Fiyatı: 17,5 TL