MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ BURS FONUNA KATKI YAPMAYA ÇAĞIRIYOR: DAYANIŞMAYI BİRLİK’TE BÜYÜTELİM

Köklerimiz derinde. 1859’dan bugüne Mektebin koridorlarında adım adım yürüdük, sıralarında okuduk. Birbirimizin gözlerinin içine baka baka büyüdük, mezun olduk. Okulumuzun, Birliğimizin amblemini gururla göğsümüzde taşıdık, taşıyoruz. Şimdi sıra okulumuzun yeni öğrencilerinde, gençlerinde.

Öğrencilerimiz Türkiye’nin içinde bulunduğu derin ekonomik kriz koşullarında okumaya çabalıyor. Barınma, temel gıdaya erişim ve ısınma sorunları artarak devam ediyor. Temel eğitim materyalleri olarak kitap, fotokopi, internet gibi giderleri karşılamak ise onlar için artık çok daha zor.

Köklerimiz derinde. Mektebimizin zengin toprağında açan yeni çiçeklerin tohumlarını yarınımıza ekiyoruz. Onların geleceğe hazır, özgüvenli bireyler olarak yetişebilmelerinin önündeki her türlü engeli aşmada ve bunun için gerekli olanakları sağlamada yanlarında olmamız gerektiğinin farkındayız.

Bu çağrı öğrencilerimizle sadece ekonomik olarak dayanışma değil, Birliğimizin yeni filizleri olarak onlarla bir yaşamı hep birlikte örgütleme üzerinedir. Öğrencilerimiz Birliğimizi tanısın, değerlerini keşfetsin, her gittiği yerde gururla kendisini, bizi, Birliğimizi temsil etsin diyedir.

Şimdi, köklerimizi harekete geçirme ve en kılcal damarlarımıza kadar ulaşarak burs fonunu örgütleme zamanı. Her bir üyemizi Birliğimizin temeli olan dayanışmayı büyütmeye davet ediyoruz. Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencileriyle dayanışmaya, burs fonuna destek olmaya çağırıyoruz.

Mülkiyeliler Birliği

**Mülkiyeliler Birliği üye, aidat, bağış yönetim sistemi: Mülkiyeliler Birliği Vakfı Burs Fonu | Mülkiyeliler Birliği | Fonzip

**Burs fonuna kredi kartı ile destek vermek isteyen üyelerimiz Fonzip üzerinden bu işlemi rahatlıkla yapabilirler.

**EFT ve Havale yoluyla gerçekleştirdiğiniz bağışlarda tarafınıza bağışın ulaştığına dair bilgilendirme yapabilmemiz amacıyla lütfen açıklama kısmına güncel e-posta adresinizi yazınız.