MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ BURS FONUNA KATKI YAPMAYA ÇAĞIRIYOR: MÜLKİYELİLER UNUTMAZ

Değerli Mülkiyeliler ve dostlarımız

Eğitim salgın koşullarına rağmen yüz yüze devam ediyor. Öğrencilerimiz bir yandan pandeminin belirgin kıldığı ekonomik krizle mücadele etmeye çalışıyor bir yandan da derslerine devam etmeye… Devlet yurtlarının kapasitesi sınırlı, özel yurtlar pahalı ve ev kiraları da günden güne artıyor. Elektrik, doğalgaz, su, yemek masrafı gibi insanın hayatını devam ettirmesi için gerekli olan temel ihtiyaçların karşılanabilmesi zorlaştı. Bütün bu hayat pahalılığına nitelikli bir eğitim için kaynaklara erişebilmek açısından internet, ders kitapları ve fotokopiler de eklendiğinde öğrenciler her ay büyük bir stresle baş başa kalıyor.

Mülkiye, koridorlarında sadece öğrencilerin gezdiği bir yer değil; okulumuzdan mezun olan herkesin anılarını sakladığı ve yaşatmaya devam ettiği de bir yerdir. Sınava girmeden önce içtiğimiz son kahveyi, hava soğuk olduğu zaman kalorifer peteklerinin dibine çektiğimiz sandalyeleri, sınav günlerinde sabahladığımız kütüphaneyi, fotokopi sıralarını unutmamız mümkün değil. Hepsinin tanığı olan okulumuzu da anılarımızı da unutmadık.

Öğrencilerimiz için bunlar henüz anı değil. Bu duyguları her gün yeniden yaşıyor ve deneyimliyorlar. Ekonomik krizin, salgın koşullarının, barınma sorununun ve geleceksizliğin siyah bir tablo yarattığı bu zorlu günlerde ihtiyaç sahibi Mülkiyeli öğrencilerle dayanışmayı büyütebiliriz.

Üyelerimizi, Birliğimizin temeli olan dayanışmayı büyütmeye, Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencileriyle dayanışmaya, burs fonumuza katkı yapmaya çağırıyoruz. Sizlerden sadece bağış kampanyamız için kullanılacak olan hesap numaralarına kendi belirleyeceğiniz miktarda bağış yapmanızı, düzenli katkı vermenizi ve sesimizi çoğaltmanızı talep ediyoruz.

Mülkiyeliler öğrencilik yıllarını da okulumuzda okuyan öğrencileri de unutmaz. Öğrencilerimize burs vermek, destek olmak için dayanışmayı Birlik’te büyütelim.

Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu

**Mülkiyeliler Birliği üye, aidat, bağış yönetim sistemi: Mülkiyeliler Birliği Vakfı Burs Fonu | Mülkiyeliler Birliği | Fonzip

**EFT ve Havale yoluyla gerçekleştirdiğiniz bağışlarda tarafınıza bağışın ulaştığına dair bilgilendirme yapabilmemiz amacıyla lütfen açıklama kısmına güncel e-posta adresinizi yazınız.