MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ E-BÜLTENİ 2020/2 SAYISI YAYINLANDI

Değerli Mülkiyeliler,

Bültenimizin, 2020 yılı Nisan-Mayıs-Haziran aylarını kapsayan yeni sayısını sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mart ayında görülmeye başlayan Covid-19 vakaları, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıkı toplumsal tedbirleri beraberinde getirdi. Gündelik yaşamımızdan çalışma hayatına, sosyal ilişkilerimizden eğlence tarzımıza kadar her şeyimiz salgından korunabileceğimiz şekilde yeniden biçimlendi.

1 Haziran’da başlayan “normalleşme” sürecine kadar neredeyse hayatın her alanında yüz yüze ve doğrudan ilişkilerin yerine online ve mesafeli ilişkiler almıştı. Sosyal tesislerimizin kapalı olduğu bu dönemde birlik faaliyetlerimizi online olarak gerçekleştirerek üretimlerimizi aksatmamaya gayret ettik. Bu dönemde online gerçekleştirdiğimiz Merkez Etkinlikleri, Çarşamba Söyleşileri Evde ve Edebiyat Buluşmaları binlerce üyemiz tarafından takip edildi. Sosyal mecralarda edindiğimiz bu yeni deneyim, önümüzdeki dönemde çok daha geniş kesimler tarafından izlenebilecek etkinlikler planlamamız için bizleri yüreklendiriyor.

Sosyal yaşama ilişkin sınırlandırmaların azaltılmasıyla birlikte gerekli sağlık tedbirlerini alarak sosyal tesislerimizi üyelerimizin kullanımına yeniden açtık. Bu süreçte bizi yalnız bırakmayan, bize desteğini esirgemeyen siz değerli üyelerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.

Bültenimizin bu sayısında; Nisan-Mayıs-Haziran aylarında gerçekleştirdiğimiz etkinliklere, yaptığımız basın açıklamalarına ve şubelerimizin çalışmalarına yer veriyoruz.

Yeni sayımızda görüşmek dileğiyle, sağlıklı günler dileriz.

Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu