ÜYE İŞLEMLERİNİZ ARTIK ÇOK KOLAY!

Üye İşlemleriniz Artık Çok Kolay!

Değerli üyelerimiz,

Birliğimizin gücünün sadece tarihinden değil, üyelerimizle güçlü ve etkili iletişimden geçtiğini çok iyi biliyoruz.

Hâlihazırda kullandığımız üye programında, evlilik ya da boşanma nedeniyle soyadı değişmiş, TC Kimlik numarası sistemimizde kayıtlı olmayan üyelerimizin İçişleri Bakanlığı’nın zorunlu tuttuğu DERBİS sistemine girişleri  yapılamamakta ve bu üyelerimizin üyeliği İçişleri Bakanlığı tarafından tanınmamaktadır.

Ayrıca, üyelerimizin çalıştıkları/emekli oldukları kurumlara ve sektörlere göre dağılımı, iletişim bilgileri de sadece Birliğimiz açısından değil, öğrencilerimizle ve genç mezunlarımızla yaratabileceğimiz buluşmalar açısından da oldukça önemlidir. Bu nedenle Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği, İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, AÇEV, AKUT, ALİKEV gibi çok sayıda kuruluşun kullandığı bir sisteme geçiş yaptık.

Sizlerden talebimiz, sadece bir dakikanızı ayırarak, web sayfamızdaki “Üyelik İşlemleri” sekmesinden üyelik bilgilerinizi kontrol etmeniz ve gerekli güncellemeleri yapmanızdır. Emin olunuz ki bu güncellemeler, Birliğimizin gücüne güç katacaktır.

Ayrıca sadece bir dakikanızı ayırarak üyelik bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz gibi, varsa birikmiş aidat borçlarınızı görebilecek, aylık 5 TL’lik aidatınızı ödemek için kredi/banka kartınıza aylık ya da yıllık otomatik ödeme talimatı verebileceksiniz. Burs fonumuza da dilediğiniz gibi katkı sunabileceksiniz.

1 dakikada bunları nasıl yapacağınızı mı düşünüyorsunuz? Çok kolay, gelin birlikte adım adım yapabileceklerinizi sizlerle paylaşalım.

Üyelik Bilgilerinizi Kolaylıkla Güncelleyebilirsiniz*: Üye Bilgilerinizi Güncelleyin

Aidat Borçlarınızı Görebilir, Ödeme Yapabilir ve 5 TL’lik Aidatınız İçin Kredi/Banka Kartına Aylık ya da Yıllık Otomatik Ödeme Talimatı Verebilirsiniz**: Online Aidat Ödeme

Mülkiyeliler Birliği’ne Henüz Üye Olmamışsanız Üyelik Başvurusunda Bulunabilirsiniz***: Online Üyelik Başvurusu

* Online sisteme ilk defa giriş yapacak üyelerimiz e-posta adreslerini yazarak “Şifresiz giriş” seçeneğini tıkladıklarında e-posta adreslerine sisteme giriş için gerekli bilgiler yönlendirilecektir. E-posta adresleri kayıtlarımızda bulunmayan üyelerimizin mulkiye@mulkiye.org.tr adresine Ad Soyad, TC Kimlik No ve güncel e-posta bilgilerini göndermeleri durumunda bilgileri güncellenecek ve sisteme giriş yapmaları sağlanacaktır.

**Güvenli ödeme sayfasından otomatik ödeme talimatı vermek için “Kartı otomatik ödemeler için kaydet” seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

***Üye Başvuru Formunun doldurulmasının ardından üyelik işlemlerinizin tamamlanması için sizinle iletişime geçeceğiz.