ÜYELERİMİZE DUYURU

Değerli Mülkiyeliler,

Hatırlayacağınız üzere oluşturduğumuz bir ekiple birlikte sokağa çıkma yasağından etkilenen üyelerimizi arayarak ihtiyaç analizi yapacağımızı sizlerle paylaşmıştık. Üye sistemimizde bu durumda olabileceğini tespit ettiğimiz ve iletişim numaralarına sahip olduğumuz tüm üyelerimizi, hocalarımızı aradık ve büyük bir kısmıyla da iletişim kurduk. Üyelerimizin bizler dışından gelecek iletişim kanalları nedeniyle herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için söz konusu aramaları bitirdiğimizi sizlerle paylaşmak isteriz. Bilmenizi isteriz ki Birliğimizin 0312 418 55 72 ve 0312 418 82 98 nolu telefonları sizlere açıktır.

Ayrıca, Birliğimizi yanında hisseden üyelerimizin, hem bizleri duygulandıran hem de Birliğimizin gücünü hissettiren duygularını keşke sizlerle tek tek paylaşabilsek. Sadece şu kadarını belirtmek yeterli olacaktır. İletişime geçtiğimiz üyelerimiz sadece telefonun diğer ucundaki sesi değil, Birliğimizin sahip olduğu dayanışmanın sesini, yani tüm üyelerimizin sesini duymanın mutluluğunu hissetmiştir.

Kıymetli üyelerimiz,

Bu dönemi hep birlikte sağlıklı biçimde atlatabilmek için yoğun bir gayretle sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda sizlerle olan iletişimimizin de oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz. Buradan hareketle, geleneksel Çarşamba Söyleşilerini Çarşamba Söyleşileri Evde adıyla online olarak sürdürüyor, içinden geçtiğimiz süreçte hem sizler hem de toplum için faydalı olabileceğinizi düşündüğümüz konularda gerçekleştiriyoruz. Birliğimizin Facebook ve YouTube hesaplarından bu söyleşileri takip edebileceğinizi de bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Hepinize sağlıklı günler diliyoruz.

Saygılarımızla,

Mülkiyeliler Birliği Yönetim Kurulu